10
04
2018

Голова БФ “МАNUS DEI” Андрій Доценко долучився до модернізації Макарівського пологового будинку

З кожним роком ситуація з медичним обладнанням та фінансуванням медичних закладів в Україні стає дедалі гіршою. Особливо потерпають районні лікарні – тому фонд “МАNUS DEI” зробив пріоритетним в своїй роботі саме їх забезпечення медичним обладнанням та реконструкцію.

У березні цього року Благодійний фонд “МАNUS DEI” долучився до процесу усучаснення Макарівської центральної районної лікарні та передав до Макарівського пологового будинку сучасний операційний стіл.

За словами лікарів та акушерів, він значно покращить рівень надання допомоги породіллям і мінімізує ризик ускладнень для жінки і новонародженого під час пологів.

Під час презентації обладнання голова БФ “МАNUS DEI” Андрій Доценко наголосив:

“Ми раді допомогти, адже наразі влада не має можливості забезпечити необхідним всі міста, селища та район. Тому наша благодійна організація й надалі намагатиметься закривати найгостріші потреби стосовно медичного обладнання”.

Також він підкреслив, що фонд прагне стати важливою ланкою в процесі глобальної благодійності і робити все можливе для того, щоб будь-яка людина в Україні мала можливість своєчасно отримати гідне медичне обслуговування.