26
06
2018

МБФ «MANUS DEI» разом з БФ «Help Bank» передали до вінницького обласного перинатального центру дихальний реаніматор.

В рамках благодійного проекту «BDayVyklyk: перший подих», ініційованого Катериною Садовою за підтримки Української біржі благодійності, вінницький перинатальний центр отримав дихальний реаніматор «NeoPuff TM RD-900». Сьогодні життєво необхідне для недоношених діточок обладнання вартістю 125 тисяч гривень передано центру і введено в експлуатацію.
Завдяки йому дітки, які передчасно побачили свят, отримають необхідну дихальну підтримку безпосередньо в пологовому залі, одразу після пологів. Цей прогресивний метод давно і надзвичайно вдало використовують в інших країнах, а тепер лікарі перинатальних центрів отримали можливість використовувати його в Україні і рятувати крихітні життя.
Глава МБФ «MANUS DEI» Андрій Доценко зазначив:
«Я пишаюсь, що наш благодійний фонд долучився до того, що тепер і Вінниця має апарат NeoPuff, але зупинятися на досягнутому передчасно. Адже як свідчить невблаганна статистика, кожна двадцята дитина в Україні народжується передчасно, а це більше 22 тисяч недоношених малюків щороку.
Я впевнений – завдяки ініціативі Катерини Садової, УББ, українським фондам і величезній кількості небайдужих людей ця прогресивна лікувальна технологія пошириться по багатьох пологових будинках і подарує шанс на життя і повноцінний розвиток дітям, які недавно були приреченими.
Тільки об’єднавшись, ми втілимо в життя проект, завдяки якому діти житимуть – і власноруч змінимо статистику!”
Довідка: в рамках проекту «BDayVyklyk: перший вдих» придбано 8 реаніматорів «NeoPuff TM RD-900» для Івано-Франківська, Тернопіля, Ужгорода, Чернігова, Хмельницького, Вінниці, Кропивницького та Одеси. Також планується встановити їх у Дніпрі, Запоріжжі, Києві, Полтаві, Рівному, Сумах, Хмельницькому та Черкасах.