13
07
2018

МБФ «MANUS DEI» Андрія Доценка передав Степанській районній лікарняі (Рівненська область) новий сучасний УЗД-апарат

За весь період діяльності благодійного фонду «MANUS DEI» наша команда неодноразово стикалася з тим, що навіть у великих медичних
установах столиці не завжди вистачає діагностичного обладнання. У районних лікарнях, у селах і селищах ситуація – катастрофічна.

Не стала винятком Степанська районна лікарня в Рівненській області, яка обслуговує понад 17 тисяч жителів. Більшість з них – люди похилого віку і найменш захищені верстви населення. Для того, аби пройти УЗД-обстеження, їм доводиться їхати аж до обласного центру, до міста Рівного – а це 90 кілометрів! Тепер додайте до цього витрачений час, зусилля і кошти на дорогу людини, яка нездужає або відчуває біль – вийде наочна картина того, як саме сьогодні виглядає ситуація з медичним обслуговуванням в Україні.

У більшості лікарень працює застаріле діагностичне обладнання – за умови, якщо воно є. Фахівці стверджують: УЗД-апарат навіть десятирічної давності позбавлений додаткових функцій і значно програє в якості зображення апаратам останнього покоління. А це підвищує ризик неправильного діагнозу.

Тому, коли до фонду звернулася депутат Рівненської облдержадміністрації Ксенія Павловська з проханням забезпечити Степанську районну лікарню системою УЗД і розповіла про потреби медустанови, команда негайно відреагувала. Вчора «МANUS DEI» з радістю передав сучасний, потужний і надзвичайно мобільний УЗД- апарат з 15-ти дюймовим монітором, жорстким диском з великим обсягом пам’яті, кольоровим доплером і цілим набором датчиків. При цьому система важить всього 8 кілограмів, що дозволяє легко переносити її і проводити дослідження не тільки в стаціонарному кабінеті, а й в палатах.

Як зазначив голова МБФ «МANUS DEI» Андрій Доценко:
«Я щасливий від того, що ми закрили ще одну гостру потребу – тепер жителі селища Степань та прилеглих населених пунктів зможуть пройти оперативне і якісне обстеження. Приєднуйтесь!»