25
07
2018

Благодійний фонд Андрія Доценка «МANUS DEI» забезпечив Білоцерківський пологовий будинок обладнанням для запобігання постопераційних ускладнень та кровотеч

Сьогодні МБФ «МANUS DEI» передав аргоноплазмений коагулятор до Білоцерківського пологового будинку – цей життєво важливий апарат вже введено в експлуатацію, а персонал лікарні проінструктований і готовий використовувати його за призначенням.

Головний лікар міського пологового будинку Анатолій Бондар зазначив, що багато років намагався зробити все для того, аби медична установа під його головуванням отримала це обладнання – але дарма.
«Ви самі розумієте, в якому стані знаходиться вітчизняна медична галузь. Це стосується всіх сфер діяльності: матеріально-технічної бази, забезпечення медикаментами, ремонту приміщень або посилення заходів щодо надання невідкладної медичної допомоги. Тому будь – якому медичному закладу неможливо обійтися без підтримки небайдужих людей, ми звернулися до Андрія Лавринця, представника об’єднання «Батьківщина» в нашому місті, який, у свою чергу, звернувся до благодійного фонду «МANUS DEI» – і лікарня отримала коагулятор».
В місті Біла Церква мешкає 220 тисяч жителів, а в міському пологовому будинку щорічно з`являється на світ півтори тисячі малюків. За статистикою, 300 – 350 пологів відбуваються за допомоги кесаревого розтину, а будь-яке хірургічне втручання може викликати кровотечу або незаплановані ускладнення.

Тому сьогодні команда благодійного фонду «МANUS DEI» з радістю передала до медичного закладу аргоноплазмений коагулятор, який давно вважається одним з найкращих рішень при будь-яких оперативних втручаннях.

Він дозволяє завершувати операції в коротші терміни, значно зменшує втрату крові, знижує ризик зараження, запобігає виникненню нової кровотечі і допомагає пацієнтові відновлюється швидше. Також значно полегшить стан матерів, щастю яких відтепер не завадять довгий післяопераційний період або ускладнення.
Незабаром хірурги випробують коагулятор в роботі, а фонд «МANUS DEI» продовжує свою діяльність, основними напрямками якої є забезпечення медичним обладнанням та реконструкція лікарняних приміщень.

«Апарат повністю готовий до експлуатації, спеціальна бригада встановлювала його та надала лікарям всі необхідні рекомендації стосовно його експлуатації. У подальших планах фонду – інтенсивний розвиток напрямку діяльності щодо забезпечення медичним обладнанням, ремонт лікарняних приміщень та допомога дітям з інвалідністю. У своїй роботі ми мріємо вийти з місцевого рівня до національного, аби працювати на благо в масштабах країни», – Наголосив голова благодійного фонду «МANUS DEI» Андрій Доценко.