31
07
2018

МБФ «MANUS DEI» ЗАВЕРШИВ ЩЕ ОДИН ПРОЕКТ ДЛЯ РУСАНІВСЬКОЇ АМБУЛАТОРІЇ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ: ЦЬОГО РАЗУ З РЕКОНСТРУКЦІЇ ПРИМІЩЕННЯ

До останнього часу в Русанівській амбулаторії не було гарячої води та санвузла. Лікарі та пацієнти, які отримували тут медичне обслуговування, змушені були якось вирішувати це незручне питання – ось такі умови для людей в медичному закладі лише в тридцяти хвилинах їзди від Києва.

Голова БФ «MANUS DEI» Андрій Доценко прокоментував завершення ремонтних робіт,
проведених зусиллями фонду:

«Я впевнений в тому, що так само, як сучасна система діагностики або аргоноплазмений коагулятор, який днями наша команда передала до Білоцерківського міського пологового будинку, для людей необхідні адекватні умови перебування в будь-якому медичному закладі. Тим більше, коли ми живемо в еру айфонів та біткоїнів. Тому «МАНУС ДЄІ» в своїй роботі приділяє особливу увагу ремонту лікарняних приміщень, більшість яких знаходиться в занепаді не лише в районних лікарнях, але навіть в Києві: згадайте лише Інститут Раку або Інститут нейрохірургії імені Ромоданова».

Вчора благодійний фонд «MANUS DEI» завершив ще один проект для Русанівській амбулаторії сімейної медицини. Цього разу тут поміняли 8 умивальників, встановили бойлер, очисну систему, нові батареї, повністю реконструювали санвузли, систему освітлення, замінили двері та вікно.

Навесні поточного року фонд передав амбулаторії новий сучасний автомобіль “швидкої допомоги”.