16
08
2018

МБФ «MANUS DEI» разом з БФ «Help Bank» передадуть ще один сучасний дихальний реаніматор для дітей, які передчасно побачили світ – цього разу «NeoPuff TM RD-900» рятуватиме малюків в Сумах

Наступного вівторка команда «MANUS DEI» у повному складі їде до обласного кліничного перинатального центру, де разом з БФ «Help Bank» передасть лікарям сучасний дихальний реаніматор для недоношених діток «NeoPuff».

Благодійний фонд «MANUS DEI» вже вдруге приєднався до всеукраїнського благодійного проекту «BDayVyklyk: перший подих», ініційованого Катериною Садовою за підтримки УББ, адже проблема виходжування недоношених дітей є надзвичайно гострою: за статистикою, кожна двадцята дитина в Україні народжується передчасно, а це більше 22 тисяч недоношених малюків щороку.

Завдяки «NeoPuff» діти, які передчасно побачили світ, отримають необхідну дихальну підтримку безпосередньо в пологовому залі, відразу після пологів. Цей прогресивний метод давно використовують в світі, і незабаром, по завершенні проекту, обладнання допомагатиме малюкам, які поквапилися народитися, зробити свій перший подих – в кожному обласному перинатальному центрі.

Коли благодійний проект Катерини Садової успішно фінішує, Україна стане на крок ближче до того, щоб дітки, які рік-два тому не мали навіть шансу вижити і повноцінно розвиватися, мали реальний шанс прожити повноцінне, довге та щасливе життя.