22
08
2018

МБФ «MANUS DEI» разом з БФ «Help Bank» передали ще один сучасний дихальний реаніматор для недоношених дітей – тепер «NeoPuff TM RD-900» рятуватиме життя немовлят в Сумах

У більшості європейських країн витрати на виходжування недоношених дітей покриває держава – в Україні абсолютно всі витрати лягають на плечі батьків немовлят, які поквапилися побачити світ. Згідно протоколів МОЗ, виходжування недоношеної дитини,
народженої до 28 тижня, сягає 18 тисяч гривень на добу: медикаменти, витратні матеріали, зарплата медиків.

Виходячи з цих цифр, складно переоцінити важливість благодійного проекту Катерини Садової «BDayVyklyk: перший подих», метою якого є придбання життєво важливих апаратів для недоношених дітей «NeoPuff TM RD-900».

Наступним містом, яке отримало обладнання в рамках ініціативи, стали Суми, обласний клінічний перинатальний центр, який обслуговує 18 районів і все вагітності й пологи, що протікають з ускладненнями або мають ризики для життя матері або дитини.

Завдяки «NeoPuff TM RD-900» дітям надаватимуть необхідну дихальну підтримку безпосередньо в пологовому залі, не втрачаючи дорогоцінного часу і мінімізуючи ризик ускладнень. Цей прогресивний метод давно використовують в інших країнах; тепер у сумських лікарів з'явилася можливість використовувати «NeoPuff» в Україні, а малюки, вага яких при народженні складала 500-700 грамів, отримають шанс на повноцінне життя.

«Я щасливий від того, що благодійний фонд «MANUS DEI» спільно з «Help Bank» придбав в рамках проекту «BDayVyklyk: перший вдих» ще один дихальний реаніматор. У червні цього року ми передали апарат обласному перинатальному центру у Вінниці, тепер передаємо Сумам. Упевнений, завдяки «Неопуффу» свій перший вдих зроблять майбутні лікарі, вчителі, музиканти, вчені та просто хороші люди – адже зовсім недавно такі малюки майже не мали шансів! »- прокоментував Голова МБФ «MANUS DEI» Андрій Доценко.