21
09
2018

МБФ «MANUS DEI» завершив перший етап робіт в рамках створення «кімнати Монтессорі» у Фастівському навчально-реабілітаційному центрі на Київщині

У спеціальному приміщенні утеплено стіни, повністю оновлено систему освітлення, замінено систему каналізації і вентиляції, встановлено електричні батареї. Також команда «MANUS DEI» найближчим часом укомплектує кімнату необхідним обладнанням згідно стандартів AMI та методичними матеріалами для педагогів та вихователів. Адже дуже важливо не лише створити проект «під ключ», а підтримувати його системно, до повної автоматизації та досягнення позитивних результатів.

Програму “Монтессорі для всіх” започатковано БФ «TulSun.Foundation», а команда «MANUS DEI», основними напрямками якої є забезпечення медичним обладнанням та еконструкція лікарняних приміщень, з щирим серцем підтримала пілотний проект колег, який стартував в Фастівському навчально-реабілітаційному центрі для дітей з обмеженими можливостями. Наразі фахівці центру працюють з сотнею дітей віком від двох до восьми років, багато з яких залишилися без батьківської турботи. Покращити стан і максимально адаптуватися до звичайного життя їм допомагають спеціалісти високого рівня: вчителя-дефектологи, медичні сестри, масажист, психолог, реабілітолог.

Для таких малюків можливість тактильного розвитку, дрібної моторики і чисельні переваги методу Монтессорі принесуть велику користь, допоможуть швидше інтегруватися до суспільства і підвищити рівень життя.