26
09
2018

МБФ «MANUS DEI» передав до Канівської центральної районної лікарні спеціальне обладнання для діагностики

Сучасний аналізатор електролітів SmartLyte дає змогу швидко та надзвичайно точно визначити, скільки саме електролітів знаходиться в крові, сечі, плазмі або сироватці хворого. Апарат діагностує основні 5 електролітів (калій, кальцій, натрій, хлор, літій), працює швидко і обробляє 60 аналізів на годину. При цьому – максимально мобільний, компактний і важить лише 6 кілограмів.

Керівництво Канівської центральної районної лікарні, яка обслуговує 44 тисячі населення, протягом кількох років зверталось до представників міської влади і небайдужих людей для того, аби отримати такий апарат. Адже саме аналізатор електролітів SmartLyte являється ключовим етапом в біохімічних дослідженнях як для тяжких хворих, так і для хворих амбулаторного рівня.

Особливе велике значення він має для людей, які знаходяться в реанімації, хворим на серцеву або ниркову недостатність. Завдяки приладу найточніші результати аналізів будуть готовими протягом години, а людина, яка захворіла, матиме змогу якнайшвидше розпочати лікування, адже своєчасна та якісна діагностика є запорукою швидкого одужання!

Тому, коли команда МБФ «MANUS DEI» дізналась про гостру потребу цього медичного закладу, відреагувала максимально швидко – протягом двох тижнів аналізатор було придбано і вчора власноруч доставлено до Канева!