10
10
2018

Тернопільська лікарня отримала сучасне ендоскопічне обладнання від МБФ «MANUS DEI» Андрія Доценка

Географія роботи МБФ «MANUS DEI» постійно розширюється: вчора команда фонду передала сучасне ендоскопічне обладнання до тернопільської міської лікарні № 2.

Гастрофіброскоп виробництва японської фірми OLYMPUS давно визнаний у всьому світі, і необхідний для діагностики, лікування, профілактики захворювань стравоходу, шлунку і дванадцятипалої кишки. Прилад отримав широке поширення в багатьох країнах і сьогодні, завдяки своїй функціональності, маневреності та мінімальної травматичності для пацієнта, є найбільш ефективним в області діагностики.

За рахунок вбудованої відеокамери гастрофіброскоп дає кольорове зображення високої якості, на основі якого лікар може поставити чіткий діагноз та призначити грамотне лікування. Також завдяки цьому пристрою проводяться профілактичні процедури і деякі оперативні втручання (видалення поліпів, взяття матеріалу для біопсії та інші).

Міська лікарня № 2 сьогодні обслуговує понад 100 тисяч пацієнтів; незабаром, в рамках впровадження медичної реформи, пацієнтів цього медичного закладу стане в чотири рази більше.

«Дуже приємно, коли окрім бюджетних коштів, необхідна техніка для забезпечення лікувально-діагностичної діяльності фінансується меценатами, спонсорами, соціально відповідальними підприємцями та благодійними організаціями. І сьогодні я дякую команді благодійного фонду «MANUS DEI» за те, що відгукнулися на звернення комунальної міської лікарні №2 та придбали найсучасніше ендоскопічне обладнання, Завдяки якому медики зможуть якісніше діагностувати та лікувати захворювання органів травлення, а жителі міста – отримувати якісну медичну послугу!» – прокоментував мер Тернополя Сергій Надал.

У свою чергу, засновник МБФ «MANUS DEI» Андрій Доценко відзначив, що фонд буде посилювати вектори своєї діяльності і робити все можливе для того, щоб українці могли отримати своєчасну і якісну медичну допомогу.