26
10
2018

МБФ «MANUS DEI» передав до Дубровицької центральної районної лікарні (Рівненська обл.) гематологічний аналізатор

Команда благодійного фонду «MANUS DEI» завершила ще один проект в рамках забезпечення українських лікарень спеціальним медичним обладнанням: цього разу до Дубровицької центральної районної лікарні передано гематологічний аналізатор виробництва фірми «Mindray», модель BC-20S.

Компактний, універсальний і багатофункціональний – значимість сучасного аналізатора для лабораторії неможливо переоцінити.

За словами фахівців, саме загальний аналіз крові, в першу чергу, призначають будь-якому пацієнту, за підсумком дослідження лікарі бачать його загальний стан і планують подальше  лікування. Тепер аналізи будуть швидкими, точними і максимально достовірними.

Продуктивність апарату – 40 проб на годину.

В тому числі, він забезпечує загальний аналіз крові за трьома лейкоцитарним формулами і можливість зберігання 200 тисяч результатів з гістограмами, що дасть можливість лабораторії обслуговувати більшу кількість пацієнтів – до ста в день.

Це особливо актуально, адже Дубровицька центральна районна лікарня відноситься до медичної установи другого рівня, і лабораторія обслуговує як пацієнтів, які звернулися за направленням сімейного лікаря, так і тих, хто перебуває на стаціонарному лікуванні.