03
12
2018

МБФ «MANUS DEI» передасть у дитячу клінічну лікарню №1 (Київ) прилад «Bair Hugger 775» для обігріву пацієнтів під час операції

Цього тижня команда Благодійного фонду “MANUS DEI” відвідає Дитячу клінічну лікарню №1 (Київ, вул. Богатирська, 30), а в середу, 5 грудня, передасть сучасний апарат Bair Hugger 775, призначений для обігріву пацієнтів під час операції.

Пристрій використовується для запобігання ненавмисному переохолодженню та пов’язаним з ним ускладненням. Також забезпечує ефективне підтримання нормотермії до, під час та після операції.

Переохолодження – зниження температури тіла пацієнта нижче 36 ° C протягом передопераційного періоду та в післяопераційному періоді – небезпечно, і його поява, на думку фахівців, є вкрай небезпечним для пацієнта.

Навіть помірне переохолодження викликає серйозні ускладнення і значно уповільнює процес відновлення, що негативно позначається на здоров’ї. Інфекції, тривалість відновлення після анестезії, довше перебування в лікарні та підвищений ризик інфаркту міокарда та смерті – все це пов’язано з розвитком гіпотермії.