03
12
2018

МБФ «MANUS DEI» передасть до дитячої клінічної лікарні №1 (м. Київ) апарат «Bair Hugger 775» для обігріву пацієнтів під час операції

Команда благодійного фонду «MANUS DEI» цього тижня знову відвідає дитячу клінічну лікарню № 1 (Київ, вул. Богатирська, 30) і в середу, 5 грудня, передасть сучасний апарат «Bair Hugger 775», призначений для обігріву пацієнтів в процесі операції.

Пристрій використовується для запобігання ненавмисної гіпотермії і пов’язаних з нею ускладнень. Також гарантує ефективну підтримку нормотермії до, під час, і після операції.

Гіпотермія – зниження температури тіла пацієнта нижче 36°С під час передопераційного періоду і в післяопераційному періоді  – небезпечна, і її виникнення, як стверджують фахівці, є вкрай небезпечною для пацієнта.

Навіть гіпотермія середньої тяжкості викликає серйозні ускладнення і суттєво уповільнює процес відновлення, що погано позначається на здоров’ї. Інфекції, тривалість відновлення після анестезії, більш тривале перебування в стаціонарі, а також збільшений ризик інфаркту міокарда та смерті – все це пов’язано саме з розвитком гіпотермії.