07
12
2018

МБФ «MANUS DEI» передав хірургічному відділенню дитячої клінічної лікарні № 1 апарат «Bair Hugger 775» для обігріву пацієнтів під час операції.

Сьогодні благодійний фонд «MANUS DEI» завершив черговий проект, знову відвідавши дитячу клінічну лікарню № 1 (м. Київ, вул. Богатирська, 30).

Якщо майже рік тому команда на чолі з Андрієм Доценком передала фахівцям портативний УЗД-апарат, то цього разу хірургічне відділення отримало від фонду сучасний апарат «Bair Hugger 775» для обігріву пацієнтів під час операції.

Головна функція цього медичного обладнання – мінімізація ризику ускладнень, пов’язаних з гіпотермією (зменшенням температури тіла нижче необхідних 36,6 градусів) і прискорення післяопераційного періоду.

Як стверджують фахівці, навіть гіпотермія середнього ступеню викликає серйозні ускладнення і суттєво уповільнює процес відновлення, що негативно позначається на здоров’ї людини. Інфекції, довге відновлення після анестезії, більш тривале перебування в стаціонарі, а також збільшений ризик інфаркту міокарда – все це пов’язано саме з розвитком гіпотермії.

Проект в дитячій клінічній лікарні № 1 вдало завершено: обладнання протестоване, схвалено лікарями та оформлено всі необхідні документи щодо передачі його на баланс медичного закладу.

А благодійний фонд «MANUS DEI» рухається далі в напрямку забезпечення вітчизняних лікарень необхідним медичним обладнанням і планує до кінця поточного року завершити ще кілька проектів.