13
12
2018

Новесенька «Кімната Монтессорі» розпочала свою роботу у Фастівському навчально-реабілітаційному центрі завдяки ініціативі БФ «TulSun Foundation» та МБФ «MANUS DEI»

Сьогодні команда благодійного фонду «MANUS DEI» відвідала Фастівський навчально-реабілітаційний центр «Крила надії», де було презентовано найсучаснішу, створену «під ключ» кімнату Монтессорі.

Проект відбувся за ініціативи БФ «TulSun Foundation», яку підтримав благодійний фонд Андрія Доценка, повністю взявши на себе зобов’язання щодо капітальної реконструкції приміщення та забезпечення усім необхідним для організації середовища і закупівлі матеріалів згідно стандартів Міжнародної Асоціації Монтессорі.

Як зазначає команда «MANUS DEI», саме цей проект став особливо надихаючим серед чисельних проектів фонду.

При створенні «Кімнати Монтессорі» основними кроками стали організація середовища (розробка і створення інтер’єру кімнати, закупівля матеріалів згідно стандартів Міжнародної Асоціації Монтессорі), навчання педагогів, розробка для них базового курсу введення в основи методу Монтессорі, допомога і підтримка в організації навчального процесу в подальшому (наповнення новими матеріалами згідно розроблених планів, проведення майстер-класів, лекцій кваліфікованих наставників, допомога в роботі з батьками).

Адже надзвичайно важливо не тільки створити проект «під ключ», а дати йому життя і підтримувати до повної автоматизації та позитивних результатів.

Благодійний фонд “MANUS DEI” пишається тим, що долучився до проекту у Фастівському навчально-реабілітаційному центру «Крила надії», який принесе чимало користі для реабілітації діток з ДЦП, розладами аутичного спектру та захворюваннями нервової системи!