19
12
2018

Відзначаючи власний день народження, МБФ «MANUS DEI» зробив подарунок дітям!

Цього року чудове свято новорічної ялинки в готелі «Fairmont» відвідають  дітки-сиріти, вихованці одного з дитячих будинків Київщини – таким чином благодійний фонд «MANUS DEI» відсвяткував власний день народження.

Великий благодійний вечір відбувся 18 грудня в Києві, напередодні дня святого Миколая, за участі громадських організацій, представників медичної сфери, благодійних фондів, політичної спільноти, журналістів, підприємців та просто друзів.

Під час свята засновник фонду Андрій Доценко підбив підсумки роботи команди «MANUS DEI» за рік та поділився планами щодо подальшої діяльності фонду в напрямку підтримки вітчизняних лікарняних закладів та їхнього оснащення сучасним медичним обладнанням.

Окрім виступу представників фонду і трансляції короткометражного фільму про історію «MANUS DEI», ключові етапи його формування, цінності та проекти в напрямку медичного обслуговування, до благодійного заходу долучилась народна артистка України Ірина Білик, яка подарувала чисельним гостям неповторні емоції своїм виступом.

Важливо, що благодійний вечір «MANUS DEI» також став комунікаційним майданчиком щодо обміну думками і нових знайомств для тих, кому небайдужа доля дітей.

Можливо, саме завдяки йому у БФ «Help Bank», БФ «TulSun Foundation», БО «Мамино сердце», Фонду допомоги онкохворим дітям «Краб» та всеукраїнської благодійної організації «Даун синдром» незабаром з’являться нові можливості і проекти для маленьких українців, які потребують системної реабілітації, своєчасного лікування та сучасних програм, що допоможуть їм соціалізуватися та посилити необхідні для повноцінного життя навички.

Підсумком святкового заходу стала наповнена скринька: кожен з гостей, за власним бажанням, мав змогу придбати білет на новорічне свято для діточок, які позбавлені батьківської любові та підтримки. Завдяки небайдужим людям вони незабаром відвідають одне з найяскравіших новорічних свят, що відбуваються у столиці, та отримають подарунки.