06
02
2019

Медичний кабінет спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату №2 (Рівненська область) отримає допомогу від МБФ «MANUS DEI», який закриє найгостріші потреби стосовно спеціалізованого обладнання

МБФ «MANUS DEI» незабаром відвідає Рівненську область, а саме Чудельську спеціалізовану загальноосвітню школу-інтернат № 2 у Сарненському районі. Тут навчається більше сотні дітей з особливими потребами з шести районів Рівненщини, яким необхідні спеціальні умови щодо навчання, виховання та медичної допомоги. Більшість з них – напівсиріти, з малозабезпечених або багатодітних родин і вимагають постійного медичного догляду.

Основним завданням закладу є корекція фізичного та розумового розвитку вихованців, серед яких чимало діточок з аутизмом та синдромом Дауна, тому в школі постійно працює медичних кабінет, в якому є лікар-педіатр та медичні сестри.

Серед потреб медичного кабінету, в тому числі, холодильник для збереження медикаментів, термосумки для перевезення вакцини, інгалятори, пристрої для вимірювання тиску.