19
02
2019

МБФ «MANUS DEI» укомплектував медичний кабінет Чудельської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату №2

Благодійний фонд «MANUS DEI» відвідав Рівненську область для того, аби закрити найгостріші потреби щодо обладнання для медичного кабінету Чудельської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату №2 (Сарненський район).

Сьогодні тут навчаються та мешкають більше сотні дітей з особливими потребами, яким необхідні спеціальні умови для навчання, виховання та медичної допомоги. Більшість з них – з малозабезпечених або багатодітних родин, багато хто має діагноз «аутизм» або синдром Дауна.

Тому тут постійно працює медичний кабінет, в якому є лікар-педіатр і медичні сестри. У школи-інтернаті багато потреб щодо реконструкції приміщень, але саме оснащення кабінету спеціальним обладнанням є найгострішою.

Тому команда фонду в найкоротший термін відреагувала на звернення керівництва школи-інтернату, закупивши все необхідне, і привезла новий холодильник для зберігання медикаментів, термосумки для перевезення вакцини, інгалятори, пристрої для вимірювання тиску, переносні кварцові лампи і багато іншого.