07
03
2019

МБФ «MANUS DEI» передав сучасний УЗД-апарат до Васильківської центральної районної лікарні

Команда благодійного фонду “MANUS DEI” вчора відвідала Васильківську центральну районну лікарню, до якої передала сучасну систему УЗД-діагностики виробництва фірми «Mindray».

Ергономічний і ультракомпактний апарат підвищує клінічну ефективність за рахунок поєднання зручного інтерфейсу і чисельних програм та функцій. Завдяки використанню передових технологій кольору, зображення легко переглядати на моніторі. Використовуючи нові програми обробки, УЗД-система DC-40 пропонує відмінну якість зображення, що значно підвищує точність діагностики.

Широка лінійка датчиків і набір багатофункціональних програм дозволяє використовувати апарат в різноманітних областях ультразвукових досліджень, а наявність нових додатків iStorage і MedSight дозволяють передавати отримані зображення на комп’ютер або смартфон.

Як показує досвід роботи фонду, дефіцит діагностичного обладнання у вітчизняних лікарнях – занадто великий. Тому за тиждень аналогічний УЗД-апарат команда “MANUS DEI” передасть до Обухівського міського центру медико-санітарної допомоги, а наприкінці березня ще одна систему УЗД-діагностики буде передано до Тернополя.