27
03
2019

Мобільний переносний УЗД-апарат від МБФ «MANUS DEI» отримала Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня

Нову сучасну систему УЗД-діагностики від благодійного фонду «MANUS DEI» отримала вчора Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня. Цей мобільний переносний УЗД-апарат був надзвичайно потрібним, адже завдяки ньому лікарі тепер матимуть змогу вчасно виявляти важкі захворювання на ранніх стадіях, мінімізувати ризики ускладнень і оперативно коригувати процес лікування.

Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня обслуговує понад 50 тисяч дітей на рік, більшість з них потрапляють до лікарняного ліжка з гострими інфекційними діагнозами або онкологічними захворюваннями. За підрахунками фахівців, завдяки портативній УЗД-системі можна обстежувати до 30 пацієнтів на день.

«Сьогодні я хочу подякувати благодійному фонду “MANUS DEI” за те, що вони вже вдруге допомагають тернопільським медичним закладам, демонструючи хороший приклад того, як бізнес може нести соціальну відповідальність і допомагати медичній сфері. А нашим лікарям бажаю, щоб вони успішно користувалися цим обладнанням і покращували якість надання медичної допомоги людям», – зазначив мер Тернополя Сергій Надал під час передачі апарату.

Засновник МБФ «MANUS DEI» Андрій Доценко, у свою чергу, висловив впевненість в тому, що обладнання багато років служитиме на користь людям, адже саме своєчасна діагностика і профілактика є запорукою здоров’я кожної людини.

«Щодо подальших планів діяльності благодійного фонду, то ми продовжуємо працювати в рамках векторів своєї діяльності, а це, переважно, забезпечення медичних закладів необхідним обладнанням та реконструкція приміщень. Це наш другий візит до Тернополя за останні півроку, і третій апарат УЗД, який фонд передав протягом березня».