07
06
2019

Медичне обладнання для Хмельницької міської дитячої лікарні.

У нас знову чудові новини! Після проведенного аукціону для Хмельницької міської дитячої лікарні, команда фонду, зібрала необхідні кошти на придбання медичного обладнання, а саме: реанімаційний стіл для новонароджених та інші комплектуючі для медичних апаратів. Ми раді, що нам вдалося в короткі терміни закупити обладнання і офіційно передати його на баланс лікарні.

Хмельницька дитяча лікарня лікує близько 11.000 дітей на рік. Тут функціонує 10 відділень, 8 з яких обласні. Лікарня розрахована, в цілому, на 360 стаціонарних місць. Відділення реанімації новонароджених є найскладнішим. Адже тут не обійтися як без висококваліфікованих фахівців, так і без високоякісної медичної техніки.

Мало кому відомий той факт, що новонароджені діти, в порівнянні з дорослою людиною, мають в чотири рази більше втрати тепла. Згідно клінічних досліджень, новонароджені, які з’явилися раніше терміну втрачають від одного до двух градусів температури свого тіла, протягом перших 30-ти хвилин життя. Для того щоб знизити рівень переохолодження, лікарі використовують ті самі реанімаційні столи з тепловим випромінюванням яке створює життєво необхідне середовище для малюка.
Я дякую команді фонду «Manus Dei» за їх небайдуже ставлення, готовність прийти на допомогу і підтримку не тільки нашої лікарні, але й всієї медицини в цілому -відзначила головний лікар!

В свою чергу директор фонду Андрій Пархоменко повідомив, що робота продовжується і на далі по векторах діяльності. Тепер наступна зупинка Полтавська область, а саме Хорольська районна лікарня, яка буде оснащена сучасним високочастотним зварювальним електрокоагулятором, а також сучасною портативною рентген – системою!