16
07
2019

Тернопільській міській лікарні №2 МБФ «MANUS DEI» передав реанімаційний стіл для новонароджених.

Команда благодійного фонду Manus Dei відвідала комунальну міську лікарню №2 на Тернопільщині.

Лікарня є багатопрофільна в якій знаходиться 17 відділень. Медична установа надає послуги починаючи з народження немовляти і закінчуючи кардіохірургічним втручанням. Звісно державного фінансування не вистачає. Потреби є взагалі усюди, але більш за все, прикро за малюків неонатального відділення цієї лікарні, адже недоношені діти гостро потребують необхідних умов та середовища для одужання.

Необхідні умови створюються спеціальним медичним обладнанням , яке називається реанімаційні системи для новонароджених. Це необхідна річ у кожному неонатальному відділенні інтенсивної терапії, завдяки такому обладнанню дитина перебуває у необхідних умовах для лікування, за рахунок чого швидше адаптується до навколишнього середовища. Ми бачимо кожен день на власні очі дефіцит медичного устаткування та дуже співчуваємо тим родинам діти яких опинились у скрутному становищі. Недоношені малюки не розуміють, що таке нема обладнання, що таке нема фінансування.

Тому наша команда прагне кращих умов для дітей які потребують медичного супроводу та передає на баланс неонатального відділення реанімаційний стіл, який допоможе не одній дитині зробити найважливіший перший крок – це піднятися на ноги!