18
07
2019

Новий кабінет хіміотерапії в Обухівській центральній лікарні від МБФ «Manus Dei».

Як стверджують фахівці, рак – одне з найважчих захворювань нашого часу. Але незважаючи на свою складність, цю хворобу можливо досить успішно лікувати, якщо вчасно звернутися до лікарів. Проблем у державних лікарень у цій сфері достатньо. Найпоширеніші з них – це брак обладнання, дефіцит медикаментів та відсутність необхідних умов для надання допомоги.

Увагу нашої команди цього разу привернуло звернення з центральної районної лікарні міста Обухів. Мова йшла про старе лікарняне приміщення, яке необхідно реконструювати під сучасний кабінет хіміотерапії.

Під наглядом лікарів обухівської лікарні перебуває близько сотні пацієнтів із онкологічними захворюваннями. Більшість із них потребують амбулаторного лікування. На жаль проведення хіміотерапії було неможливе через відсутність спеціалізованих умов.

Людям доводилося їздити в інші медустанови для отримання допомоги, витрачати свої сили і безцінний час.

Команда фонду відгукнулася на прохання і зробила необхідні ремонтні роботи. Тепер у лікарні з ‘явився новий функціональний кабінет хіміотерапії. Щиро сподіваємося, що лікування за місцем прописки дасть ефективніші результати, а показники одужання пацієнтів із таким не простим діагнозом суттєво збільшаться.