05
02
2020

Новий УЗД-апарат експерт-класу для Мурованокуриловецької ЦРЛ.

Благодійний фонд «Manus Demi» спільно з БФ «Мамине серце» передали Мурованокуриловецькій центральній районній лікарні сучасний УЗД-апарат.

У  Мурованокуриловецькому районі, що у Вінницькій області, 26 000 тис. мешканців. За найменшого нездужання чи не кожен другий звертається до центральної райлікарні. І досить часто лікарі призначають хворим сучасний, швидкий, абсолютно безболісний  метод  виявлення проблем внутрішніх органів  – УЗД-обстеження.

Однак єдиний апарат, придбаний ще за часів СРСР, вийшов  із ладу та потребував ремонту, а придбати новий – коштів бракувало. Відсутність «помічника»  створювала  значні складнощі як для лікарів, так і пацієнтів. Зокрема останнім понад рік доводилося їздити на обстеження в інші місця, значно віддалені від району, а це було досить незручно та дороговартісно. 

Але благодійні фонди  Андрія  Доценка «Manus Demi» та Олени Ющенко «Мамине серце» завжди в потрібний час у потрібному місці. У День Святого Миколая  лікарі та пацієнти Мурованокуриловецької  ЦРЛ отримали такий необхідний подарунок  – новенький УЗД-апарат експерт-класу. Разом із апаратом люди отримали і надію, що дива  справді трапляються.