23
03
2021

МБФ «Manus Dei» продовжує боротьбу з нестачею діагностичного обладнання в Україні

Місто Борщів, Тернопільської області, налічує 11 000 населення, проте вже довгі роки люди не можуть отримати якісну і швидку допомогу через катастрофічний брак діагностичного обладнання – так як це перший етап всіх обстежень.

Саме тому лікарі звернулися до МБФ “Manus Dei” з проханням про біохімічний аналізатор і центрифугу для вакуумних пробірок. Це обладнання призначене для того, щоб проводити спектр різноманітних аналізів і вимірювати важливі показники, що в свою чергу дозволяє визначити стан організму людини, функціонування його органів і виявити захворювання.

Особливо важливими аналізатор і центрифуга стали саме зараз – в період пандемії. Так як рівень хворих Covid-19 зростає з кожним днем ​​і, щоб почати лікувати його на ранніх стадіях, стежити за перебігом хвороби і уникнути ускладнень – необхідно постійно проходити діагностику і здавати аналізи, а для цього потрібно обладнання, якого у лікарні не було.

Тому МБФ “Manus Dei” не міг залишитись осторонь та приїхав до міста Борщів, щоб передати новий біохімічний аналізатор і центрифугу. Це обладнання значно полегшить роботу лікарів і допоможе врятувати життя якомога більшій кількость пацієнтів.