06
04
2021

Реалії медичної системи на Вінниччині

Протягом 50-ти років жителі Мурованих-Курилівців і сусідніх районів (Вінницька область) змушені чекати термінових операцій від 3х днів до тижня через брак обладнання в лікарні.

У КНП Мурованокуриловецька ЦРЛ працює 25 чоловік і приїжджає на лікування понад 60 000 пацієнтів на рік. Але з моменту відкриття в лікарні немає аналізатора електролітів – обладнання, яке проводить аналіз крові і допомагає визначити стан організму людини. Люди змушені здавати аналізи за свої кошти в платній лабораторії і чекати кілька днів навіть в ургентних ситуаціях, коли терміново потрібна операція, так як аналізи відправляють на дослідження до Вінниці тільки раз на тиждень.

МБФ “Manus Dei” в черговий раз знайшов можливість допомгти Мурованокуриловецькій ЦРЛ. Команда нашого фонду вже привозила лікарні УЗІ-апарат, біохімічний аналізатор, 4-х канальний коагулометр і оцифровщик для рентгенівських знімків.

Завдяки МБФ “Manus Dei” до списку обладнання, яке допомагає діагностувати захворювання і запобігати розвитку хвороби, сьогодні додався новий автоматичний аналізатор електролітів.