Благодійність | Благодійність в Україні

  • Головна
  • /
  • Благодійність | Благодійність в Україні


Благодійність. Місія і віра фонду

 

Благодійність для кожного має своє обличчя і прояв. Кожна людина сама для себе визначає можливі межі впливу на чужу долю, і навіть саме маленьке зернятко блага, яким ви вирішите поділитися з навколишнім вас суспільством, може стати рятувальним кругом для потопаючого в щоденних смертельних труднощі.

Благодійний фонд Київ — Манус Дей

На жаль, протягом життя настільки стрімко в наш час, що часто ми просто не встигаємо допомогти, навіть маючи щире бажання на це. Саме тому благодійність Київ взяла нових обертів розвитку. З кожним днем ​​ми прагнемо стати краще, розвивати технології надання допомоги, розширювати інформаційні кордони, щоб кожен, хто потребує допомоги зміг отримати її вчасно і в максимальному обсязі. Важливою міссією, наш благодійний фонд вважає і полегшення отримання інформації про незахищені верстви населення з усієї України, щоб допомогу було простіше не тільки отримати, а й надати.

Благодійність в Києві — Місія фонду

Наш благодійний фонд Київ – MAMUS DEI, має за мету укрити від нещастя дітей з інвалідністю, встановленої з різних причин, і матерів, які виховують своїх чад самостійно. Саме матері одиначки і дітки з різними захворюваннями дуже потребують зовнішньої підтримки і допомоги. На жаль, сьогодні в нашій країні їх чисельність більше, ніж держава може забезпечити. Соціальні виплати настільки малі, що їх ледь вистачає на саме необхідне, не кажучи вже про коштовне лікування, яке часто вимагає міжнародного медичного включення.Благотворительная помощь

Допомога дітям — Наша віра

Команда “MANUS DEI” кожен день стикається з життєвими труднощами і трагедіями, які стукають в абсолютно різні двері. Так само, кожен день ми стикаємося з силою, яка криється в очах матерів, надією, яку випромінюють дитячі серця, і добротою, яку дарують люди з щирим серцем. Сьогодні кожен може надати допомогу дітям Київ і в інших містах України, або відкрити свою душу для самотньої матері, у якої вже опускаються руки. Ми даємо шанс для кожного бути щирим, відкритим і розуміючим і віримо, що ви не упустите його. Ми віримо, що нарешті, Українці перестануть лаяти політику і сподіватися на допомогу інших, а кожен просто почне жити по-новому, почне сам будувати майбутнє, в якому взаємодопомога, співчуття і розуміння стануть головними супутниками. Ми віримо, що разом, ми створимо суспільство, в якому надія буде жити завжди, і навіть в найтемніші часи для однієї людини, на допомогу прийдуть десять, просто тому що це правильно, просто тому що кожен з нас це може.