Медичне обслуговування. Благодійність з «Manus Dei»

  • Головна
  • /
  • Медичне обслуговування. Благодійність з «Manus Dei»

Кожен з нас хоча б раз у житті звертався в державні медичні установи. Багатьох незадовільний стан лікарень та медичного обладнання не пускають на поріг ще довгі роки. Інші ж стикаються з більш серйозними проблемами, такими як нестача життєво необхідних препаратів і повної відсутності сучасних апаратів. Все це призводить до потреби звертатися в приватні клініки або відправлятися за кордон в пошуках надії на порятунок. Але хіба це вихід? Хіба бігти від проблем перекладаючи відповідальність на «сусіда» правильно? Звичайно, медицина в Україні знаходиться в жалюгідному стані, але в наших силах виправити ситуацію і побудувати гідну систему медичного обслуговування в країні своїми руками.

Благодійність з «Manus Dei»

Благодійний фонд «Manus Dei» має широке розгалуження благодійної діяльності в Україні. Ми докладаємо максимальних зусиль для забезпечення допомоги людям, які потрапили скрутні життєві обставини. Присвятивши багато років допомоги людям, в тому числі і тим, хто страждає від різних захворювань, вилікувати які в нашій країні просто неможливо, ми прийняли відповідальне рішення інтегрувати благодійну допомогу безпосередньо в медичні послуги.

На даний момент ми завдяки допомозі небайдужих українців вже втілили в життя кілька проектів підвищують рівень медичного обслуговування. Завдяки об’єднанню сил у багатьох лікарнях стало можливим провести ранню діагностику ряду захворювань із застосуванням сучасного обладнання, а лікарські засоби, від яких щодня може залежати чиєсь життя, стали поповнювати давно запилені полиці лікарень.

Не залишайтеся осторонь

Звернення до медичних працівників – обов’язкова процедура для кожного, навіть для здорових людей. Сьогодні якісне обслуговування, коректне обстеження і розгорнуте лікування в Україні може надати тільки платна медицина. Дозволити собі оплатити платну медицину може не кожен Українець. Якщо ви хочете отримувати якісне медичне обслуговування і забезпечити їм своїх дітей, допоможіть собі зробити це разом з благодійністю, адже допомога собі, починається з допомоги іншим. Тільки разом ми зможемо створити нове медичне обслуговування.

«Manus Dei» підбирає і розробляє програми допомоги які зможуть принести максимальну користь і забезпечити термінову допомогу там, де її дуже чекають. Забезпечення лікарень – наша боротьба зі складними хворобами, які розвиваються і гублять людські життя через невпорядкованих державних лікарень, труднощі в ранній діагностиці, нестачі лікарських засобів. Лише знищивши корінь проблеми, ми зможемо перемогти у багатьох битвах з хворобами.

Ми впевнені, що немає чужої біди і потреби. Вирішувати проблему необхідно до того, як вона торкнеться вас, і сьогодні ми боремося за гідну медицину у всіх куточках країни. У країні є талановиті лікарі, гідні активні молоді фахівці і, на жаль, потреба в технічному оновленні та додатковому фінансуванні. Давайте разом створимо майбутнє, адже якщо кожен українець докладе мінімум зусиль, країна доб’ється максимум, і ми отримаємо те медичне обслуговування, на яке заслуговуємо.