Медичні програми “MANUS DEI”

Все частіше ми стикаємося з необхідністю надання матеріальної, лікарської та іншої допомоги для людей, які страждають від важких захворювань і не мають можливості отримати якісне медичне обслуговування в Україні. Чому ж так відбувається? На жаль, державні лікарні знаходяться в поганому стані, і отримати необхідну медичну допомогу, провести обстеження і виконати складні операції сьогодні можна в платних приватних поліклініках, або за кордоном. Більшість українців не можуть дозволити собі вдатися до цих варіантів.

Кожен день наш благодійний фонд бореться за життя дітей і дорослих, надаючи благодійну допомогу. Кожен день завдяки тим, кому не все одно, хто готовий внести посильну для нього допомогу, хтось отримує шанс на життя. Але хіба правильно намагатися «розгрібати» наслідки, які приносить наша небездоганна система охорони здоров’я і залишати без уваги сам корінь проблеми?

“MANUS DEI”. Ми дивимося в корінь проблеми

Благодійний фонд “MANUS DEI” об’єднує молодих амбітних людей готових змінювати світ тут і зараз. Наша команда за рік існування реалізувала безліч проектів і допомогла сотням людей, які сьогодні отримали свій заслужений шанс на щасливе майбутнє. Важливу роль в нашій діяльності відіграють медичні програми, які охоплюють проблему загальної потреби в якісному медичному обслуговуванні на території України.

Медицина в Україні сьогодні

Довгі роки проблеми національної медицини відкладалися на задній план, і в сучасності ми пожинаємо плоди неякісно вирощені системи. Незважаючи на те, що Міністерство охорони здоров’я докладає чимало зусиль для реабілітації державних лікарень, відновлення якості обслуговування і підвищення кваліфікації лікарів, прогрес рухається дуже дрібними кроками. Разом з цим ми, втрачаємо дорогоцінний час і людські життя. Саме для того, щоб система медичного обслуговування в країні піднялася на належний рівень швидше, “MANUS DEI” веде свою активну діяльність.

Медичні програми “MANUS DEI”

Дуже важливо надавати допомогу раціонально, саме тому ціла команда професіоналів розробляє програми допомоги державним медичним установам. Ми уважно вивчаємо потреби лікарень, пропонуємо різні варіанти допомоги і намагаємося бути там, де немає надії, щоб подарувати промінчик добра і світла внісши свій внесок в забезпечення лікарень необхідними лікарськими препаратами, обладнанням, поліпшення лікарняній інфраструктури. Всім варто чітко прийняти, що охорона здоров’я не справляється з кількістю і рівнем проблем медицини існуючих сьогодні, і перекладати свою відповідальність на державу більше немає можливості і часу, адже залишаючись в стороні, ми можемо просто не встигнути … Не встигнути врятувати те, що маємо …

Ми, в благодійному фонді направляємо допомогу в потрібне русло і хочемо, щоб кожна лікарня могла надати медичні гарантії кожному. Наша робота неможлива без вашої участі, адже надання допомоги можливо тільки завдяки небайдужим українцям. “MANUS DEI” об’єднує тих кому потрібна допомога і тих, хто готовий її надати. Наші принципи роботи базуються на чесності, відкритості, прозорості, співчутті та інших якостей, які дозволяють робити світ навколо кожного з нас краще з кожним днем. Не залишайтеся осторонь і допоможіть суспільству нести нехай важку, але таку важливу ношу відповідальності перед самим собою і перед майбутнім всієї країни.