Про фонд

До мене часто звертаються з питанням стосовно того, чому я і моя команда почали займатися благодійністю.

Я відповідаю: мені прикро через те, що в Україні майже всі бізнес-процеси живуть власним життям і не розраховані на те, щоб добрі справи хоча б частково інтегрувалися до бізнесу.

Адже мудрі люди кажуть: бажаєш змінити світ, перш за все, розпочни з себе.

Для того, аби приєднатися до добрих справ і разом змінювати майбутнє України, ми створили благодійний фонд “MANUS DEI”, який об’єднав навколо себе чимало людей з небайдужими серцями і щирою любов’ю до власної країни.

Фонд почав працювати в грудні 2017 року, і вже має в своєму активі низку виконаних проектів стосовно забезпечення українців медичним обладнанням, реконструкції та ремонту лікарняних приміщень. Також наразі ми розвиваємо напрямок адресної допомоги матерям, які самостійно виховують дітей, та допомагаємо діткам з інвалідністю.

Головна мета фонду “MANUS DEI” – зробити все можливе для того, щоб будь-який дорослий або дитина в Україні мали можливість вчасно отримати гідне медичне обслуговування!

Я впевнений – щаслива, могутня нація починається не з кабінетів посадовців і очікування на щасливе майбутнє, а з кожного з нас. Приєднуйтесь – і на власні очі переконайтеся в тому, що добро не потребує надлюдських зусиль.

Небайдужості і любові до людей буде достатньо.

З повагою,

Андрій Доценко, голова МБФ «MANUS DEI»