Фонд допомоги — Наші цінності

  • Головна
  • /
  • Фонд допомоги — Наші цінності


Наші цінності

 

Благодійний фонд це непросто середа надання допомоги певним верствам населення, це місце, що дарує надію, що віддає тепло і турботу, щоб кожна людина мала шанс на щасливе і здорове, у всіх сенсах слова, життя. Екосистема нашого благодійного фонду базується на непорушних принципах і цінностях, в які ми щиро віримо самі і в які допомагаємо повірити іншим. Саме з них починається благодійна допомога, тільки відчувши і прийнявши справжню цінність життя можна стати щасливим і допомогти знайти щастя іншому.

Що допомагають цінувати благодійні фонди Київа

Коли людина звертається до сторонніх людей за допомогою, йому здається, що все необхідне полягає в матеріальних благах, будь то ліки, одяг, їжа або дах над головою. Звинувачувати потребуючих за це неможливо, адже коли мова йде про виживання, згадувати про моральні і духовні цінності не завжди виходить. Фонди допомоги України є тим оплотом доброти, який дозволяє згадати найголовніше і знайти цінності допомагають піднятися, навіть коли сили, здавалося б, покинули.

Що цінуємо ми

Фонд Манус Деі за час свого існування склав ряд цінностей, які допомагають нам створювати сприятливі умови. Вони мотивують навколишніх до вчинення хоча б одного доброго вчинку, а саме головне, дозволяють кожному зрозуміти – «Ти не один».
Кожному, хто хоче отримати допомогу, або надати її, приходячи до нас, варто знати, що ми маємо тверду позицію, якої дотримується вся наша команда.

  • Перша цінність, яку ми бережемо – любов до кожної людини, незважаючи на його соціальне, моральне та фізичне положення. Саме справжня любов в серці призводить до бажання допомогти.
  • Друга цінність – віра в Бога. Тільки коли твоє серце наповнене вірою дає вищу мету, ніж задоволення мирських потреб, ти здатний переступити всі перешкоди і протягнути руку допомоги нужденним. Віра не є сама мета, віра – істинний соратник в досягненні рівноваги і гармонії.
  • Ми також вважаємо, що благодійність Україна повинна стати максимально прозорою. Саме через велику кількість структур з незрозумілими схемами роботи у багатьох пропадає бажання допомагати. Ми точно знаємо, що лише, будучи повністю прозорими і відкритими для кожного, неважливо приходите ви отримати допомогу або прагнете її надати, у нас вийде побудувати принципово нове суспільство.
  • Нашої безумовної гордістю і цінністю є наш колектив і згуртованість, яка дозволяє всебічно надати різноманітну адресну допомогу. Тільки спільними зусиллями ми можемо здійснювати дрібні вчинки, які допомагають людям зробити великі кроки в цьому житті.

Ми цінуємо зацікавленість і блиск в ваших очах. Ми цінуємо, коли допомога виходить від чистого серця, і хочемо щоб кожна людина знала – для того, щоб змінити чиюсь долю іноді досить бути небезучастним. Що блага, які має кожен з нас є чимось особливим для нужденних, а також, що ділячись добром і любов’ю ми самі не стаємо біднішими, а тільки збагачуємося.