Забезпечення медичним обладнанням

  • Головна
  • /
  • Забезпечення медичним обладнанням

Забезпечення медичним обладнанням


Ситуація в Україні, яка склалась з медичним обслуговуванням громадян, сьогодні пригнічує. За статистикою, у великих містах менше 7% українців можуть дозволити собі якісне, своєчасне і комфортне обслуговування в приватних медичних закладах.

Решта – дорослі і діти – стають заручниками вітчизняної медицини і хитросплетінь медичної реформи. За межами столиці ситуація з медичним обслуговуванням знаходиться на межі катастрофи.

В екстреному випадку мешканець віддаленого села не дочекається приїзду «Швидкої» і не отримає необхідної допомоги через те, що єдиний автомобіль, який майже тридцять років обслуговував цілу низку населених пунктів і сімдесят тисяч жителів, врешті-решт зламався. Для того, щоб придбати нове авто, держава не має грошей.

Всі знають – своєчасна діагностика допомагає виявити захворювання на ранній стадії або взагалі попередити його. Питання нестачі сучасного медичного обладнання актуальне не лише для регіонів, але й для центральних лікарень, до яких з’їжджаються люди з усіх куточків України. Наприклад, лише один портативний УЗД-апарат для дітей може охопити сотні маленьких пацієнтів і їм не доведеться чекати своєї черги і гаяти час, необхідний для визначення діагнозу.

У ситуації, коли люди не можуть отримати необхідне медичне обслуговування, забезпечення спеціальним обладнанням для благодійного фонду «Manus Dei» є пріоритетним напрямком діяльності.

З тим, що ми вже зробили стосовно цього, можна ознайомитися в розділі «Проекти».

Забезпечення лікарень сучасним медичним обладнанням

Попри постійні зміни та спроби реформування медичної сфери, нинішня ситуація у лікарняних покоях залишає бажати кращого. Якщо у крупних мегаполісах можна звернутися до платної клініки, і розраховувати на більш-менш якісне обслуговування, то поза їх межами все набагато гірше. Морально та фізично застаріле облаштування, або повна відсутність спеціалізованих апаратів для діагностики та лікування, недоступність навіть транспортних засобів «Швидкої допомоги»  – все це лякає і змушує задумуватись про власне майбутнє. Рятівною соломинкою стане модернізація лікарень, що реалізується за допомогою благодійного фонду «Manus Dei».

Основні напрями модернізації

Щоб покращити існуючі умови перебування хворих у лікарні, та дати їм реальні шанси на одужання, благодійний фонд робить такі кроки:

  • закуповує, доставляє сучасне медичне обладнання (апарати штучного дихання, ультразвукового дослідження тощо), слідкуючи за його встановленням та експлуатацією за призначенням;
  • проводить частковий та капітальній ремонт лікарень;
  • допомагає із придбанням спецтранспорту, і т.ін.

Благодійна допомога лікарням, до якої ви можете докласти свою руку вже сьогодні, допоможе змінити ситуацію на краще. Адже від цього залежать життя та здоров’я дорослих та дітей.